NAJLEPSZY ANALITYK W ŁAŃCUCHU UWAŻA, ŻE BITCOIN BĘDZIE „POP“ POMIMO BITMEXOWYCH WIADOMOŚCI

  • Bitcoin został zdecydowanie odrzucony w czwartek i piątek rano z powodu dwóch podstawowych trendów.
  • Po pierwsze i najważniejsze, BitMEX został oskarżony przez amerykański CFTC o obawy dotyczące instrumentów pochodnych i przeciwdziałania praniu pieniędzy.
  • Po drugie, ujawniono, że prezydent Trump został zainfekowany chorobą rozprzestrzeniającą się na świecie.
  • Bitcoin obecnie handluje na 10.500 dolarów, co stanowi spadek o kilka procent od wczorajszego haju.

Ten ruch w dół spowodował likwidację wartych miliony pozycji handlowych BTC na depozycie zabezpieczającym.Analitycy pozostają byczy pomimo silnego ruchu w dół.Willy Woo, wybitny analityk branżowy, spodziewa się, że Bitcoin „wyskoczy“ do przodu. Jest to echo sentymentu wyrażonego przez Mike’a Novogratza z Galaxy Digital.

BITCOIN WKRÓTCE MOŻE POJAWIĆ SIĘ POMIMO BITMEXOWYCH NOWINEK: WILLY WOOO

Willy Woo, wybitny analityk Bitcoin, uważa, że kryptokur waluta jest przerażona „ze wszystkich złych powodów“ w komentarzu na temat powagi wiadomości BitMEX.

Uważa on, że zasadniczo wiadomości są bycze, ponieważ mogą zmusić giełdy kontraktów terminowych, które kontrolują rynek, do ograniczenia manipulacji.

„Zasadniczo rynek jest przerażony ze wszystkich złych powodów. MEX nie został zhakowany. Żaden handlarz nie straci monet. Giełdy kontraktów terminowych posprzątają ich praktyki. Zobaczymy mniej wahań, mniej oszustw, więcej spotów, więcej ruchów organicznych, więcej pieniędzy instytucjonalnych“.

Woo dodał, że z tym wydarzeniem informacyjnym, w połączeniu z podstawowymi trendami w łańcuchu pokazującymi, że nastąpił napływ nowych użytkowników, powinno pomóc w zwiększeniu popularności Bitcoina. Posunął się aż do stwierdzenia, że krypto waluta jest gotowa do „pop“ w najbliższej przyszłości:

„Tymczasem podstawy na łańcuchu pokazują, że więcej nowych inwestorów przychodzi w fazie manii ostatniego cyklu (grudzień 2017), bez odzwierciedlenia tego w cenie. Dzieje się tak, ponieważ nieskrępowane gry handlowe na platformach instrumentów pochodnych utrzymują cenę na niskim poziomie“.

NIE JEDYNYM POZOSTAŁYM BYKIEM

Woo nie jest jedynym bykiem w obliczu wiadomości BitMEX-a.

Jak informował wcześniej Bitcoinista, Mike Novogratz, dyrektor generalny Galaxy Digital i były partner Goldman Sachs, niedawno stwierdził, że uczucie niedźwiedzia na Bitcoin z powodu wiadomości BitMEX jest irracjonalne, ponieważ przestrzeń jest większa niż raz wymiany:

„Kryptońscy przyjaciele, pamiętajmy, że jesteś niewinny, by udowodnić swoją winę. To kamień węgielny amerykańskiej sprawiedliwości. Nie mam wglądu w tę sprawę, ale życzę @CryptoHayesowi dobrze. Myślę, że $btc i crytpo jest o wiele większe niż jakakolwiek wymiana czy osoba. Więc kupcie dipy.“

Wielu zgodziło się z sentymentem Novogratz wspólne, w tym Bill Barhydt z Abra i setki użytkowników na Twitterze, którzy dzielili się i podobało się komentarz, który dzielił.